Hyllmoduler 1960-tal

Hyllmoduler 1960-tal
Hyllmoduler 1960-tal
Hyllmoduler 1960-tal
Hyllmoduler 1960-tal
Hyllmoduler 1960-tal
Hyllmoduler 1960-tal
Hyllmoduler 1960-tal
Hyllmoduler 1960-tal
Hyllmoduler 1960-tal
Hyllmoduler 1960-tal
Hyllmoduler 1960-tal
Hyllmoduler 1960-tal
Hyllmoduler 1960-tal
Hyllmoduler 1960-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIAN GRABINSKI, lådbänk samt skåpmodul med hyllor, skivfack och lådor, ur MTP-serien, ek/ekfaner, IKEA, 1960-tal, höjd ca 150, 110x40 cm

Bruksslitage

652618

2019-06-14