Asko fåtöljer

Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer
Asko fåtöljer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, "Classio", 1 par, modellnummer 8283, 1980/90-tal, Asko, Finland, underrede i förkromad metall, stoppad stomme klädd i svart skinn, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

652619

2019-06-09