Asko fåtöljer
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, "Classio", 1 par, modellnummer 8283, 1980/90-tal, Asko, Finland, underrede i förkromad metall, stoppad stomme klädd i svart skinn, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
652619
2019-06-09