Gillis Lundgren fåtöljer Impala
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GILLIS LUNDGREN, Impala, 1 hög och 1 låg fåtölj, stomme i förkromade stålrör, grov beige textilklädsel, 1970-tal, Ikea, höjder ca 71 respektive 61 cm, sitthöjd ca 25 cm
Slitage, klädsel med skador
652621
2019-06-14