Gillis Lundgren fåtöljer Impala

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GILLIS LUNDGREN, Impala, 1 hög och 1 låg fåtölj, stomme i förkromade stålrör, grov beige textilklädsel, 1970-tal, Ikea, höjder ca 71 respektive 61 cm, sitthöjd ca 25 cm

Slitage, klädsel med skador

652621

2019-06-14