Asko soffa

Asko soffa
Asko soffa
Asko soffa
Asko soffa
Asko soffa
Asko soffa
Asko soffa
Asko soffa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, "Classio", 1980/90-tal, Asko, Finland, underrede i förkromad metall, stoppad stomme klädd i svart skinn, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm, längd ca 146 cm

Bruksslitage

652623

2019-06-09