Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, "Classio", 1980/90-tal, Asko, Finland, underrede i förkromad metall, stoppad stomme klädd i svart skinn, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm, längd ca 146 cm
Bruksslitage
652623
2019-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här