Bord Ekström

Bord Ekström
Bord Ekström
Bord Ekström
Bord Ekström
Bord Ekström
Bord Ekström
Bord Ekström
Bord Ekström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, bord, 1 par, Swedese, 1970-tal, furu, tidningshylla, på hjul, undertill brännmärkta, höjd ca 56, 60x53 cm

Brukslitage, smärre ytskador

652663

2019-06-09