Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LYKTAN BELYSNING, Bankeryd, golvlampa, 1970/80-tal, för 5 ljuspunkter, kromad, fot i marmor, höjd ca 205 cm
Bruksslitage
652664
2019-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här