Ring med ametist

Ring med ametist
Ring med ametist
Ring med ametist
Ring med ametist
Ring med ametist
Ring med ametist
Ring med ametist
Ring med ametist

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 14k guld med blandslipad ametist, ca 4.84 ct, med otydliga stämplar, ringstorlek 16.5, totalvikt ca 7.5 g

Bruksslitage

652669

2019-06-09