Tillbaka till katalog

Taklampa 1930-/40-tal

Taklampa 1930-/40-tal
Taklampa 1930-/40-tal
Taklampa 1930-/40-tal
Taklampa 1930-/40-tal
Taklampa 1930-/40-tal
Taklampa 1930-/40-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

TAKARMATUR, 1930-/40-tal, 5-armad stomme i mässing, glasskärmar i delvis bemålad klarglasmassa, höjd ca 60 cm, diameter ca 55 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

652674

Datum:

2019-06-09