Tillbaka till katalog
Taklampa 1930-/40-tal
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
TAKARMATUR, 1930-/40-tal, 5-armad stomme i mässing, glasskärmar i delvis bemålad klarglasmassa, höjd ca 60 cm, diameter ca 55 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
652674
Datum:
2019-06-09