Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

SOFFA,1900-talets mitt, fast stoppad klädsel, benen i lackad björk, längd 146 cm, höjd 79 cm

Slitage

652682

2019-06-18