Fritiof Schüldt, Stilleben

Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben
Fritiof Schüldt, Stilleben

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Stilleben,
Signerad Schüldt, Olja på duk, 65 x 81 cm

652689

2019-06-09