vitrinskåp
2019-06-09
652698
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1900-talets slut, beslag samt spröjs i mässing, höjd ca 156, 87x40 cm
Smärre slitage