Börge Mogensen stolar
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", stolar, 6 st, Karl Andersson, 1900-talets andra hälft, ek, en bränmärkt, 2 klädda i Josef Frank tyg "Teheran", sitthöjd ca 43 cm
Påbörjad omkläddnad, fläckar, slitage
652700
2019-06-09