Hylla 48 lådor
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HYLLA, med 48 lådor, furu, bestående av 4 lösa sektioner, vardera höjd ca 41 cm, 97x60, totalhöjd med ben 184 cm, lådornas innermått höjd 8, 28x57 cm
Bruksslitage, ytskador, bakstycke och lådbotten i masonit
652723
2019-06-15