Hylla 48 lådor
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HYLLA, med 48 lådor, furu, bestående av 4 lösa sektioner, vardera höjd ca 41 cm, 97x60 cm, totalhöjd med ben ca 184 cm, lådornas innermått ca höjd 8 cm, bredd 28 cm, djup 57 cm
Bruksslitage, ytskador, bakstycke och lådbotten i masonit
652727
2019-06-23