Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

22 000 SEK

10 000 SEK

FORMLAGRET, trädgårdsgrupp, 4 st, 2000-tal, teak, bestående av ´´Garbo´´ hörnsoffa, tvådelad, ´´Garbo´´ fåtölj, ´´Korsvik´´ soffbord samt ´´Korsvik Mini´´ bord, delvis brickmärkta ´´Fiber Stockholm´´ sitthöjd ca 30, soffans totala höjd ca 68,166x85 cm, fåtöljens totalhöjd ca 68, 85x89 cm, soffbordets höjd ca 45, 120x60 cm, soffbordets höjd ca 55, 50x50 cm, lösa dynor och fodraler medföljer

Slitage, repor, märken, något blekta

652743

2019-06-10