Trädgårdsgrupp
Klubbat för:
22 000 SEK
10 000 SEK
FORMLAGRET, trädgårdsgrupp, 4 st, 2000-tal, teak, bestående av ´´Garbo´´ hörnsoffa, tvådelad, ´´Garbo´´ fåtölj, ´´Korsvik´´ soffbord samt ´´Korsvik Mini´´ bord, delvis brickmärkta ´´Fiber Stockholm´´ sitthöjd ca 30, soffans totala höjd ca 68,166x85 cm, fåtöljens totalhöjd ca 68, 85x89 cm, soffbordets höjd ca 45, 120x60 cm, soffbordets höjd ca 55, 50x50 cm, lösa dynor och fodraler medföljer
Slitage, repor, märken, något blekta
652743
2019-06-10