HAY matbord

HAY matbord
HAY matbord
HAY matbord
HAY matbord
HAY matbord
HAY matbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HEE WEELING, "About a Table", HAY, Danmark, svartlackerad skiva i askfaner, underrede i pulverlackerad metall, höjd ca 73 cm, diameter ca 100 cm

Bruksslitage

652752

2019-06-10