HAY matbord
Vollendet
2019-06-10
652752
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
HEE WEELING, "About a Table", HAY, Danmark, svartlackerad skiva i askfaner, underrede i pulverlackerad metall, höjd ca 73 cm, diameter ca 100 cm
Bruksslitage