Stolar Lindome

Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome
Stolar Lindome

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 5 st, empire, s k trafalgarmodell, mahogny, med inläggningar av ljusare träslag, stoppad sits med textilklädsel, omkring 1850, sannolikt Lindome, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage lagningar, torrsprickor

652759

2019-06-09