Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KIMONO, BYXOR, 2 dlr., creppat siden och siden, Kina, 1900-talets början, dekor av blommor, längd ca 103-142 cm
Delarna ej tillhörande, foder med skador
652763
2019-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här