Kimono och byxor Kina

Kimono och byxor Kina
Kimono och byxor Kina
Kimono och byxor Kina
Kimono och byxor Kina
Kimono och byxor Kina
Kimono och byxor Kina

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIMONO, BYXOR, 2 dlr., creppat siden och siden, Kina, 1900-talets början, dekor av blommor, längd ca 103-142 cm

Delarna ej tillhörande, foder med skador

652763

2019-06-13