Bouilottelampa

Bouilottelampa
Bouilottelampa
Bouilottelampa
Bouilottelampa
Bouilottelampa
Bouilottelampa
Bouilottelampa
Bouilottelampa

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOUILOTTELAMPA, 1800-tal, empire, förgylld brons, 3 ljusarmar, skärm i bemålad plåt, höjd ca 64 cm

652764

2019-06-12