Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

12 000 SEK

8 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-tal, Louis XVI stil, fanerad med olika träslag, beslag i mässing, intarsia dekor, höjd ca 153, 90x44 cm, nyckel finns

Slitage, sprickor, fanerbortfall

652767

2019-06-12