Klubbat för:
12 000 SEK
8 000 SEK
SEKRETÄR, 1800-tal, Louis XVI stil, fanerad med olika träslag, beslag i mässing, intarsia dekor, höjd ca 153, 90x44 cm, nyckel finns
Slitage, sprickor, fanerbortfall
652767
2019-06-12