Jordglob och sjärnglob

Jordglob och sjärnglob
Jordglob och sjärnglob
Jordglob och sjärnglob
Jordglob och sjärnglob
Jordglob och sjärnglob
Jordglob och sjärnglob
Jordglob och sjärnglob
Jordglob och sjärnglob

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JORDGLOB, SJÄRNGLOB, Malby´s Terrestrial Globe. London, 1800-tal, höjd ca 23 cm

Slitage, skador

652768

2019-06-12