Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KIMONOS, 3 st., varav en för barn, bomull och siden, 1930-tal, för Olympiska Spelen i Los Angeles 1932 och OS i Berlin 1936, längd ca 78-140 cm
Slitage, revor
652783
2019-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här