Kimonos 1930-tal Olympiska Spelen

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIMONOS, 3 st., varav en för barn, bomull och siden, 1930-tal, för Olympiska Spelen i Los Angeles 1932 och OS i Berlin 1936, längd ca 78-140 cm

Slitage, revor

652783

2019-06-13