Vitrinskåp design Ib Kofod-Larsen

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

IB KOFOD-LARSEN, vitrinskåp, Faarup Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal, jakarandafanér, 2 glasade dörrar med bakomvarande förvaring på hyllor, undertill 2 lådor, höjd ca 167, bredd ca 115, djup ca 32 cm, skyltmärkt

Försiktigt bruksslitage

652816

2019-06-09