Spegel IKEA efter Meunier

Spegel IKEA efter Meunier
Spegel IKEA efter Meunier
Spegel IKEA efter Meunier
Spegel IKEA efter Meunier
Spegel IKEA efter Meunier
Spegel IKEA efter Meunier
Spegel IKEA efter Meunier
Spegel IKEA efter Meunier
Spegel IKEA efter Meunier
Spegel IKEA efter Meunier

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IKEA, spegellampett, "Meunier", ur IKEA:s 1700-talsserie, krön i form av en rocaille, två ljushållare i mässing, träskuren och förgylld, faseterat glasca 71x56 cm

Skador: Smärre slitage

652823

2019-06-09