Rörstrand 3 delar keramik

Rörstrand 3 delar keramik
Rörstrand 3 delar keramik
Rörstrand 3 delar keramik
Rörstrand 3 delar keramik
Rörstrand 3 delar keramik
Rörstrand 3 delar keramik
Rörstrand 3 delar keramik
Rörstrand 3 delar keramik
Rörstrand 3 delar keramik
Rörstrand 3 delar keramik

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

RÖRSTRAND, 3 delar keramik, Rörstrand, vas av Hertha Bengtson höjd höjd 42 cm, vas av Marianne Westman höjd 13 cm, skål av Einar Lynge Ahlberg höjd 8 cm

Kuntoraportti

Maianne Westman vas med smärre nagg, Hertha Bentson vas med omfattande skada/lagning

652826

Päivämäärä:

2019-06-16