Rörstrand 3 delar keramik
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
RÖRSTRAND, 3 delar keramik, Rörstrand, vas av Hertha Bengtson höjd höjd 42 cm, vas av Marianne Westman höjd 13 cm, skål av Einar Lynge Ahlberg höjd 8 cm
Kuntoraportti
Maianne Westman vas med smärre nagg, Hertha Bentson vas med omfattande skada/lagning
652826
Päivämäärä:
2019-06-16