Norell ´´Julia´´ soffa

Norell ´´Julia´´ soffa
Norell ´´Julia´´ soffa
Norell ´´Julia´´ soffa
Norell ´´Julia´´ soffa
Norell ´´Julia´´ soffa
Norell ´´Julia´´ soffa
Norell ´´Julia´´ soffa
Norell ´´Julia´´ soffa
Norell ´´Julia´´ soffa
Norell ´´Julia´´ soffa
Norell ´´Julia´´ soffa
Norell ´´Julia´´ soffa

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MARIE NORELL-MÖLLER/ THOMAS MÖLLER, ´´Julia´´ soffa, 2000-tal, Norell Möbler, svängd form, fast stoppad klädsel i rött tyg, lösa rygg,- och sittplymåer, de tre främsta benen på hjul, sitthöjd ca 45 cm, längd ca 230 cm, övriga kuddar medföljer

Bruksslitage

652828

2019-06-10