Norell ´´Julia´´ fåtöljer och fotpall

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARIE NORELL-MÖLLER/ THOMAS MÖLLER, ´´Julia´´ fåtöljer, 1 par, samt fotpall, 2000-tal, Norell Möbler, fast stoppad klädsel i rött och vitt randigt tyg, lösa rygg,- och sittplymåer, de främsta benen på hjul, sitthöjd ca 42 cm, 2 kuddar medföljer

Bruksslitage

652829

2019-06-10