Soffbord och Lampbord Campaign Furniture still
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REPRODUX, soffbord samt lampbord, 1 par, s k Campaign Furniture stil, 1900-talets slut, England, mahogny med mässing beslag, stämplade undertill, soffbordshöjd ca 54, 152x42+22+22 cm, lampbordets höjd ca 54, 44x44 cm
Bruksslitage, mindre repor
652831
2019-06-10