Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÁRPÁD MÜLLER, (f. 1960-) olja på duk, 124x106 cm, olja på duk, signerad och daterad -92.
652832
2019-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här