Árpád Müller

Árpád Müller
Árpád Müller
Árpád Müller
Árpád Müller
Árpád Müller
Árpád Müller

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÁRPÁD MÜLLER, (f. 1960-) olja på duk, 124x106 cm, olja på duk, signerad och daterad -92.

652832

2019-06-09