Bruno Mathsson ´´Jetson´´ fåtölj

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, 2000-tal, formgiven 1969, förkromad benställning med snurrfunktion, klädsel och nackkudde i mörkbrunt läder, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

652847

2019-06-10