Bruno Mathsson ´´Jetson´´ fåtölj
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, 2000-tal, formgiven 1969, förkromad benställning med snurrfunktion, klädsel och nackkudde i mörkbrunt läder, etikettmärkt, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage
652850
2019-06-12