Nanna Ditzel Modell 83 fåtöljer
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
NANNA DITZEL, "Modell 83", fåtöljer, 1 par, SW Möbler Vejen, Danmark, 1960-tal, stomme av ek, klädda med grå respektive brun klädsel, brickmärkta SW FURNITURE VEJEN DENMARK, höjd 68, sitthöjd 37 cm, torkad stoppning, tyget delvis med slitage
Torkad stoppning, smuts
652861
2019-06-14