Nanna Ditzel Modell 83 fåtöljer
Klubbat för:
19 000 SEK
Schätzwert
18 000 SEK
Beschreibung
NANNA DITZEL, "Modell 83", fåtöljer, 1 par, SW Möbler Vejen, Danmark, 1960-tal, stomme av ek, klädda med grå respektive brun klädsel, brickmärkta SW FURNITURE VEJEN DENMARK, höjd 68, sitthöjd 37 cm, torkad stoppning, tyget delvis med slitage
Zustandsbeschreibung
Torkad stoppning, smuts
652861
2019-06-14