Yngve Ekström soffgrupp
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
YNGVE EKSTRÖM, soffgrupp, 3 delar, stomme i massiv furu, textilklädda plymåer, bestående av 3-sits- och 2-sitssoffa samt hörnbord, 1970-tal, Swedese, Vaggeryd, sofflängder ca 207 respektive 147, sitthöjd 35 cm, bordets höjd ca 44, 63x60 cm
Bruksslitage, bordet med blekt fläck
652870
2019-06-14