Yngve Ekström soffgrupp

Yngve Ekström soffgrupp
Yngve Ekström soffgrupp
Yngve Ekström soffgrupp
Yngve Ekström soffgrupp
Yngve Ekström soffgrupp
Yngve Ekström soffgrupp
Yngve Ekström soffgrupp
Yngve Ekström soffgrupp
Yngve Ekström soffgrupp
Yngve Ekström soffgrupp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, soffgrupp, 3 delar, stomme i massiv furu, textilklädda plymåer, bestående av 3-sits- och 2-sitssoffa samt hörnbord, 1970-tal, Swedese, Vaggeryd, sofflängder ca 207 respektive 147, sitthöjd 35 cm, bordets höjd ca 44, 63x60 cm

Bruksslitage, bordet med blekt fläck

652870

2019-06-14