Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, senbarockstil, omkring 1900. fanér i bl a valnöt, handtag och dekorativa beslag i patinerad brons, nyckel finns, höjd ca 78 samt 103x47 cm

Smärre fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

652955

2019-06-10