Jean-Louis Forain

Jean-Louis Forain
Jean-Louis Forain

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN-LOUIS FORAIN (1852-1931): Kvinna som klär på sig, signerad i plåten, etsning, ca 15x11 cm

Gulnat blad

652960

2019-06-10