Servis

Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SERVIS, (27) te och kaffe, empire, 1830/50-tal, 9 tekoppar + 3 fat, 10 kaffekoppar, 1 skål, ett mindre serveringsfat, 1 tallrik, 1 sockerskål, 1 kaffekanna, 1 gräddkanna, kaffekannans höjd ca 16 cm

Kannan, lagad, nagg förekommer, smärre slitage

652962

2019-06-10