Kylare nysilver

Kylare nysilver
Kylare nysilver
Kylare nysilver
Kylare nysilver
Kylare nysilver
Kylare nysilver
Kylare nysilver
Kylare nysilver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, VINKYLARE, nysilver, 1900-tal, genombrukten dekor, höjd 19-23, diameter 10-18 cm

Slitage, ytskador

652973

2019-06-10