Gunnar Cyrén
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR CYRÉN, "Nobel", bestick, 37 dlr, Gense, formgivningsår 1992, rostfritt stål delvis förgyllt, bestående av: 3 mattgafflar, 2 matknivar, 3 matskedar, 7 bordsgafflar, 7 bordsknivar, 7 bordsskedar, 8 tekskedar, längd ca 12,5-22 cm
Bruksslitage
652982
2019-06-10