Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFESKEDAR, MOCCASKEDAR, FAT, SALT & PEPPARSTRÖARE, SKIRN, silver, 1900-tal, vikt ca 495 g
Slitage, bristningar förekommer, gravyr
652997
2019-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här