Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

KAFFESKEDAR, MOCCASKEDAR, FAT, SALT & PEPPARSTRÖARE, SKIRN, silver, 1900-tal, vikt ca 495 g

Slitage, bristningar förekommer, gravyr

652997

2019-06-10