Firma Svenskt Tenn bricka

Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, bricka, troligen Nils Fougstedt, Stockhom 1928, tenn, graverad dekor, stämplad med änglamärket, diameter ca 25 cm

Brukslitage

653000

2019-06-10