Hackefors servis
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HACKEFORS, vinranka, matservis, porslin, bestående av: 8 mattallrikar, 8 förättstallrikar, 5+12+8 assietter, 11 uppläggningsfat, ask med lock, skål på fot, 13 kaffekoppar med fat, 2 tekoppar med fat, ljusstakar 1 par, 4 askfat, såsskål, 2 sockerskål med lock, gräddkanna
Förgyllning med slitage
653020
2019-06-10