Hackefors servis

Hackefors servis
Hackefors servis
Hackefors servis
Hackefors servis
Hackefors servis
Hackefors servis
Hackefors servis
Hackefors servis
Hackefors servis
Hackefors servis

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

HACKEFORS, vinranka, matservis, porslin, bestående av: 8 mattallrikar, 8 förättstallrikar, 5+12+8 assietter, 11 uppläggningsfat, ask med lock, skål på fot, 13 kaffekoppar med fat, 2 tekoppar med fat, ljusstakar 1 par, 4 askfat, såsskål, 2 sockerskål med lock, gräddkanna

Förgyllning med slitage

653020

2019-06-10