Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, hallmöbel, "Bubinga", Nordiska Kompaniet 1935, skyltmärkt NK, höjd 64,5, 101x45 cm
Ytslitage och repor, fanérbortfall, nyckel saknas
653037
2019-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här