Julio le Parc "The New man"

Julio le Parc
Julio le Parc
Julio le Parc
Julio le Parc
Julio le Parc
Julio le Parc
Julio le Parc
Julio le Parc

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JULIO LE PARC (Argentina, född 1928): "The new man/Den nya människan", signerad och numrerad 3/150, färgserigrafi, bladmått ca 78x58 cm

ej examinerad ur ram

653039

2019-06-17