Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JULIO LE PARC (Argentina, född 1928): "The new man/Den nya människan", signerad och numrerad 3/150, färgserigrafi, bladmått ca 78x58 cm
ej examinerad ur ram
653039
2019-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här