Sidebord i teak

Sidebord i teak
Sidebord i teak
Sidebord i teak
Sidebord i teak
Sidebord i teak
Sidebord i teak
Sidebord i teak
Sidebord i teak

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, stomme fanerad i teak, ben i annat material, 2 dörrar samt. 2 lådor, invändigt med hyllinredning, detaljer i mässing, höjd ca 97, 150x43 cm, Nyckel finns.

Slitage, fanérskador, fläckar, lagningar

653044

2019-06-10